Pozývame Vás na každoročný Flagship event 29.11.2022 od 17.00 hod., ktorý sa bude konať v HubHub, Twin City C, Mlynské nivy 16, Bratislava.
Môžete sa tešiť na zaujímavé panely, predstavenie nového pridruženého člena a následný networking mixér spojený s drobným občerstvením a ochutnávkou vín od Roberta Páleníka. Prednášajúceho, ako aj panelistov v krátkom čase postupne predstavíme. 
 
Pre registráciu tak na event prosím využite kliknutím na túto linku: https://lnkd.in/dcg_z2QY.

Program:

17:15 - 18:00 ESOP a slovenská realita? 

Moderátor:

Tomáš Búry (Counsel at Allen & Overy)

Tomáš sa špecializuje na fúzie a akvizície a na právo obchodných spoločností. Poskytuje poradenstvo na viacerých cezhraničných a domácich M&A transakciách, joint ventures, investíciách v oblasti ventuure capital  a pri private equity/fondových štruktúrach. Tomáš má značné skúsenosti s transakciami v sektoroch TMT/technológií, energetiky, finančných inštitúcií, retailu a nehnuteľností. Tomáš taktiež pracoval v londýnskej kancelárii Allen & Overy, kde rozšíril svoje skúsenosti v oblasti medzinárodných M&A a joint ventures.

Panelisti:

Roman Čmelík (Managing Partner at Limerock Fund Manager)

Roman najskôr študoval strojárinu, potom žurnalistiku a na začiatku svojej kariéry pracoval ako športový reportér. Teraz je vo svete investícií už 24 rokov. Po začiatkoch spojených hlavne s transakčným poradenstvom a corporate finance bol zodpovedný za vedenie tímov investičného bankovníctva a začal byť aj na druhej strane transakcií – ako manažér investičných fondov. V roku 2011 spoluzakladal Limerock a od roku 2014 je aktívny vo venture capital. Roman je absolvent Bryce Harlow Institute for Business and Government Affairs na Georgetown University vo Washingtone D.C.

Miroslav Marcinčin (Tax Manager at VGD Slovakia)

Pracuje ako riaditeľ daňového oddelenia spoločnosti VGD Slovakia. Daňovému poradenstvu sa venuje od roku 2004 a od roku 2009 je licencovaným daňovým poradcom Slovenskej komory daňových poradcov (SKDP). Počas svojho profesijného pôsobenia sa osobitne venoval aj zdaňovaniu fyzických osôb a v tej súvislosti aj plánom odmeňovania založeným na hodnote spoločností ako zamestnanecké opčné plány a príbuzným formám odmeňovania. Od roku 2016 aktívne pôsobí v riadiacich a dozorných orgánoch SKDP, je členom viacerých odborných komisií SKDP, gestorom Metodicko-legislatívnej komisie pre daň z príjmov fyzických osôb, vedúcim Komisie SKDP pre profesijné záležitosti a členom Komisie pre profesijné záležitosti európskej organizácie združujúcej daňových poradcov CFE, Tax Advisers Europe.

18:00-18:15 Predstavenie nového člena Wezeo

Profil Wezeo:

WEZEO je hybridné softvérové štúdio a organization builder zameraný na inovatívne firmy, startupy aj non-profit organizácie. Budujeme organizácie zvnútra buď ako technologický partner (finax.eu), priamou majetkovou účasťou (hemisfera.skskyro.ai) alebo ako súčasť exekutívneho tímu (openlab.skvacatuner.com). Taktiež sme spoluzakladateľ venture buildera WARPER s resource intensive prístupom, ktorého cieľom je naštrukturovať startup na vstup VC fondu. Zameriavame sa na strategické investície v FinTech, TravelTech a EduTech.

Grigor Ayrumyan​ (CEO at Wezeo)

So svojou rodinou sa usadil na Slovensku s vidinou lepšieho života, keď mal ešte 5 rokov po emigrácií z Arménska. Svoju prvú firmu založil už počas strednej školy. Aktuálne vedie ako CEO softvérové štúdio WEZEO, ktoré sa transformuje na organization buildera. Je sériovým podnikateľom a partnerom vo viacerých organizáciách ako OpenLab.sk, Hemisfera.sk, Skyro.ai, warper, vacatuner.com atď. Aktívne sa venuje technologickým témam a vzdelávaniu v podcastoch Moderná firma a Moderná škola, ktoré patria medzi najpočúvanejšie biznisové podcasty na Slovensku.

18:20 - 19:00 Turbulentné časy na PE/VC trhu

Moderátor:

Tomáš Demo (Co-Founder and CEO at Highgate Law & Tax)

Tomáš Demo pracoval 5 rokov v pobočke medzinárodnej advokátskej kancelárie Allen & Overy v Bratislave, kde sa venoval predovšetkým cezhraničným M&A transakciám, korporátnemu právu a sporovej agende. Tomáš je spolu zakladateľom a partnerom Highgate Law & Tax, kde sa primárne zameriava na  venture kapitálové a M&A transakcie, právo obchodných spoločností a reguláciu fondov a kolektívneho investovania. Tomáš počas svojej poradenskej praxe radil investorom, alebo zakladateľom pri viac ako 40 investíciách rizikového kapitálu.

Panelisti:

Miroslav Tabernaus (Investment Manager at ESPIRA Investments)

Rodák zo Žiaru nad Hronom, po absolvovaní Vysokej školy ekonomickej v Prahe začal kariéru v poradenskej spoločnosti Roland Berger Strategy Consultants, na finančnom oddelení neziskovej organizácie Člověk v Tísni, v investičnom family office zameranom na distressed assets NATLAND Group, pre globálneho správcu private equity fondov Advent International a v súčasnosti je investičným manažérom pre private equity fond ESPIRA.

Jaroslav Lupták (Investment Manager at Neulogy Ventures)

Jaro je Managing Partner a spoluzakladateľ Neulogy Ventures, early-stage venture capital fund, ktorý sa zameriava na čisté technológie, medtech, SaaS a digitálne médiá. Viac ako desať rokov spolupracuje s technologickými spoločnosťami v ranom štádiu. Jaro je jedným zo zakladateľov konferencie Future Now Conference a StartupAwards.SK, ktorá akcelerovala vyše 250 slovenských startupov. Jaro vyštudoval Management and Finance na Rotterdam School of Management.

Andrej Petrus (Investment Manager at ZAKA Ventures)

Andrej je Chief investment officer v ZAKA VC - venture capital office operujúci z Prahy, ktorý investuje do pre-seed a seed stage start-upov v rámci EU s primárnym zameraním na CEE, Baltic, DACH a UK s 27 investíciami v portfóliu. Predošlé skúsenosti vo venture building pre CEAi a M&A and Strategy consulting pre PwC. Pôvodom z Bratislavy, žije v Prahe, študoval a žil v Berlíne a Ríme. 

Tomáš Bel (Partner a Co-founder at Vision Ventures)

Tomáš je Ernst & Young podnikateľom roka 2010 na Slovensku. Je tiež sériovým podnikateľom s mnohými úspešnými projektmi. V poslednej dobe sa venuje technológiám a digitálnym inováciám. Absolvoval niekoľko zahraničných študijných pobytov, ako napríklad Harvard Business School, či študijné pobyty v oblasti investícií a podnikových financií na London Business School. Je partnerom spoločnosti Vision Ventures, čo je seed investičný fond so sídlom v Bratislave, zameraním na Slovensko a CEE Európu.

Program, ako aj bližšie informácie nájdete nižšie. Tešíme sa na Vašu účasť.