SLOVCA sa stala partnerom Startup Awards & Future Now Conference, ktoré sa budú diať 1.12.2017 v Novej budove SND v Bratislave. Save the date!

Staneme sa lídrami alebo si necháme utiecť príležitosť?

Lietajúce a autómne autá, digitalizácia krajiny, ochrana dát vo virtuálnom svete. Ako ovplyvnia technológie a inovácie podnikanie na Slovensku v horizonte 5 až 10 rokov?

Siedmy ročník StartupAwards rozširuje svoj koncept o konferenčnú časť FutureNow a prináša tak najväčší startup a innovation event na Slovensku!

1. decembra v Bratislave, otvoríme témy dôležité pre budúcnosť krajiny a konkurencieschopnosť našej ekonomiky a celého stredoeurópskeho regiónu. Budeme rozprávať o príležitostiach pre mladé technologické firmy, inšpirovať manažérov k zmene a inováciám, ukážeme Vám, ako sa môžu z malých krajín stať globálni lídri. Pridajte sa k ľuďom, ktorí menia našu budúcnosť už dnes.

 

Prečo sa zúčastniť FutureNow Conference?

- Spoznajte 300+ zakladateľov startupov a biznis lídrov

- Učte sa od 10+ medzinárodných rečníkov a pozrite sa na Váš biznis z inej perspektívy

- Pridajte sa k 100+ investorom a biznis anjelom, ktorí hľadajú možnosti zhodnotenia investícií

- Získajte prístup k najnovším technológiám a kontaktom pre Vaše podnikanie

 

3 KEY AREAS RESHAPING THE CEE REGION NOW

The automotive sector is preparing for major disruptions. New players such as startups are entering the market to challenge the status quo with their innovative solutions. Flying cars and car sharing. Hackable SUVs and vehicle-to-grid networks. Future mobility is autonomous and electric but what does it all mean to you NOW?


Our lives are not analog anymore. We are connected online nonstop and it has changed they way we socialise, entertain ourselves or even fight wars. 
Augmented reality and virtual worlds. Blockchain and decentralised web. Massive job market redundancies. But before we get to singularity, how is tomorrow's internet shaping your life  and business NOW?


The way we govern our societies is amazingly outdated, from how we vote to how we settle conflict. Whether we like it or not, the government plays a pivotal role in solving wicked problems but we are lacking real-time policy making and the transparency. Future of government is open data and adaptive education curricula. 
So what does it take to build more E-stonias and startup nations? And how is future of tech changing government NOW?

FutureNow Conference is organized in conjunction with Startup Awards making it the largest innovation event in Slovakia. 

Secure your ticket HERE.

Zdroj: http://www.startupawards.sk/