Prvá Venture Capital & Private Equity konferencia, organizovaná 0100 Ventures v Bratislave.

Po niekoľkých úspešných konferenciách vo viacerých mestách Európy prichádza 0100 Conferences aj do Bratislavy. Prvá konferencia na tému Venture Capital (VC) a Private Equity (PE) v Bratislave sa  uskutoční  15. júna 2017 v hoteli Radisson Blu Carlton. Konferencie sa zúčastní viac ako 200 ľudí, a to najmä senior manažéri, rodinné investičné subjekty, angel investori, VC a PE fondy, a rôzni limited partneri.

Silné zastúpenie kľúčových hráčov v oblasti VC a PE, ktorí sa ako spíkri podelia o svoje skúsenosti v 8 rôznych paneloch na témy ako Venture Capital na Slovensku, LPs v strednej Európe, Private equity na Slovensku či Deal sourcing, je zárukou relevantných a aktuálnych informácií o trendoch v investovaní na Slovensku, v Českej republike a okolitých krajinách.

Medzi viac ako 30 spíkrami vystúpia:

Andrej Kiska, partner v Credo Ventures,

Jan Tauber, managing partner z Genesis Capital,

Michal Aron z ARX Equity, ktorý je zároveň členom predstavenstva Českej Private Equity a Venture Capital Asociácie (CVCA),

Ivan Stefunko, managing partner z Neulogy Ventures,

Matej Michalko, CEO slovenskej blockchainovej platformy DECENT,

Dan Lupu, partner z Earlybird,

Karol Gogolak, partner z G4Investments,

Patric Gresko, Vedúci divízie - Innovation and Technology Investments v European Investment Fund

...a mnoho ďalších, ktorých kompletný zoznam nájdete tu.

Pridanou hodnotou konferencie je najmä možnosť osobne sa stretnúť s najvýraznejšími limited partnermi, VC a PE firmami a poskytovateľmi služieb, ktorí dokážu posunúť investovanie dopredu. “Zaujímavé je, a to som vôbec nečakal, že som si tu dohodol dve potenciálne transakcie,” povedal o konferencii vo Viedni Ulrich Eilers z DB Private Equity.

Ak si nechcete nechať ujsť príležitosť osobne sa stretnúť a networkovať s výnimočnými ľuďmi z oblasti Venture Capital a Private Equity, ako partner konferencie vám ponúkame promo kód SLOVCA_15xU na 15%-nú zľavu z ceny lístka. Registrujte sa na tomto linku.  

_

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte priamo organizátorku konferencie Michaela Majerovú na michaela@0100conferences.com.

O 0100 Conferences

0100 Conferences je popredným organizátorom Private Equity & Venture Capital konferencií určených hráčom z rôznych regiónov s globálnym významom. Každá konferencia hostí viac ako 200 senior účastníkov akými sú general partneri, private equity/ venture capital fondy, rovnako ako limited partnerov – family offices, top investorov, business angels, penzijné fondy a poisťovne a korporácie.

Zdroj: http://www.0100conferences.com/15-jun-2017-bratislava-2017.html